Praca nauczyciel edukacji przedszkolnej Krzeszów, gm. Krzeszów, Podkarpackie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 9 ofert pracy
129 zł – 164 zł dziennie

Nauczanie przedmiotów edukacji dla bezpieczeństwa.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W BUKOWEJ

Biłgoraj
3 dni temu

Nauczanie przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscinnaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edukcacja dla bezpieczeństwa

Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie

Biłgoraj
3 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opieka i wychowanie dzieci w wieku od 3-5 lat, organizowanie czasu wolnego dzieciom, organizowanie i prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą.

Niepubliczne Przedszkole Mały Miś w Raniżowie IWONA BAJEK

Raniżów
15 godzin temu
do 2 900 zł

prowadzenie zajęć, opiekuńczo dydaktyczno-wychowawczychRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I WCZESNOSZKOLNE

,,Jaś i Małgosia" Ewa Pilawa

Łańcut
3 dni temu

Numer oferty: StPr/21/3047 Obowiązki: zajęcia wychowaczo-dydaktyczne oraz opiekuńcze zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz przepisami prawa oświatowego Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: - wyższe (w tym licencjat), brak Pozostałe

Głogów Małopolski
4 godziny temu
od 3 100 zł

zajęcia wychowaczo-dydaktyczne oraz opiekuńcze zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz przepisami prawa oświatowegoInne wymagania zgodnie z przepisami prawa oświatowego Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY

6 dni temu
od 3 500 zł

praca w oddziale zerowymRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edukacja przedszkolna

PRZEDSZKOLE "SŁONECZNY ZAKĄTEK" EWELINA MOKRZYCKA

6 dni temu
50 zł na godzinę

Stawka za godzinę: 50 zł/60 min Przedmiot: Przygotowanie przedszkolne Poziom szkolenia: Poziom podstawowy Miejsce przeprowadzenia zajęć: u ucznia; online Dodatkowa informacja: Korepetytor/nauczyciel prywatny Niepełny etat/Pełny etat/Praca dorywcza Chcesz zajmować się

Stalowa Wola
2 dni temu

Opis stanowiska Studio Tańca i Ruchu „First Steps” ogłasza nabór na stanowisko instruktora plastyki z województwa podkarpackiego. Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć (warsztatów) plastycznych w placówkach oświatowych z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym

Inne

Łańcut
11 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel edukacji przedszkolnej, Krzeszów
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy