Praca nauczyciel pedagog Myślenice

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 3 oferty pracy
3 000 zł – 4 000 zł

Zakres obowiązków: nauczyciel współorganizujący kształcenie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 20 Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Myślenice
22 minuty temu
od 2 800 zł

Nauczyciel współorganizujący ksztalcenie w oddziale przedszkolnymInne wymaganiaWykształceniemagisterskie - oligofrenopedagogikaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscinnaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Zielonki
5 dni temu
1 500 zł – 2 500 zł

Necessary requirements Education: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna Language proficiency: Profession: Pedagog specjalny Work experience in profession: Skills and permissions: Work experience: Other requirements: Number of places pracy: 1

Trzebunia
8 godzin temu

Zatrudnię ratownika na basen przyszkolny Kraków Czwartek, 26 Sierpień, 2021 17:57 Psycholog w Placówce Wsparcia Dziennego w Skawinie Skawina Czwartek, 26 Sierpień, 2021 13:38 Pedagog / Trener - szkolenia dla nauczycieli SPE Wadowice Bielsko-Biała Środa, 25 Sierpień, 2021 13:30 Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt z lento.pl

Kraków
11 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel pedagog, Myślenice
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy