Praca nauczyciel przedszkola Nowy Sącz

Oferty: 1 - 4 z 4
Anna Trystuła,Łukowica
od 3 000 zł

Prowadzenie zajęć w przedszkolu, praca w godzinach 6.30-17, praca w ŁukowicyRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką...

5 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Łukowica
Maria Wicher Przedszkole Niepubliczne "MAŁY SALOMON",Kamienica
od 3 200 zł

Czynności opiekuńczo-wychowawcze. Praca od 7:00-16:30.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie...

3 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Kamienica
Limanowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wg programu stażu WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"średnie ogólnokształcące, brak,średnie zawodowe, brak","Inne wymagania":"praca z dziećmi","Przeznaczone...

14 godzin temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Limanowa
Brzesko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomoc nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo - wychowawczych i dydaktycznych, pomoc w przygotowaniu pomocy i prowadzeniu zajęć, dbanie o ład i

Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Brzesko
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel przedszkola, Nowy Sącz