Praca monter urządzeń instalacji Nowy Targ, gm. Nowy Targ, Małopolskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 5 ofert pracy
1 489 zł

system: not applicable Profession: monter instalacji i urządzeń sanitarnych Necessary requirements Education: średnie zawodowe Language proficiency: Profession: Work experience in profession: Skills and permissions: Work experience: Other requirements: Number of places pracy

Nowy Targ
19 godzin temu
od 3 400 zł

Wykonywanie instalacji sanitarnych, montaż urządzeń do przepływu wody i gazuRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniazasadnicze zawodowe, inne

Pcim
3 dni temu
od 3 000 zł

Praca wykonywana na terenie powiatu limanowskiego, od poniedziałku do piatku. Przyłącza gazu, instalacji sanitarnych, wodnych. Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

Limanowa
2 dni temu
od 10 000 zł

Necessary requirements Education: zasadnicze zawodowe Language proficiency: Profession: Work experience in profession: Skills and permissions: prawo jazdy kat B,Zdolności techniczne Work experience: Other requirements: Other requirements Education: Language proficiency:...

Zakopane
od 4 000 zł

Prace związane z montażem i serwisowaniem instalacji pomp ciepła, fotowoltaiki, rekuperacji i klimatyzacji.Inne wymaganiaUmiejętności: obsługa elektronarzędzi, chęci do pracy.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe, brak

Jordanów
5 dni temu
od 3 750 zł

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi;- nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej, jak i jakości otrzymywanych produktów

Zakopane
11 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter urządzeń instalacji, Nowy Targ
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy