Praca nauczyciel psycholog Polska

Znaleziono 2 oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dotyczących uczniów, zajęć w ramach pomocy psychologicznej. Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu zawodowego i poziomu wykształcenia...

Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem

Polska
17 godzin temu

Dyrektor ??obka i przedszkola - Nowy Targ Dodane: Pi?tek, 23 Lipiec, 2021 15:07 Promowane Regionalne Kategoria: Dam prac? / Edukacja Forma pracy: Pe?ny etat Umowa: Umowa o prac? Dodatkowe: Brak wymaga? Opis oferty pracy:Przedszkole w Nowym Targu zatrudni osob? na...

MCE

Polska
23 minuty temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel psycholog, Polska
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy