Praca monter maszyn Puck

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 11 ofert pracy

Opis stanowiska Samodzielne wykonanie standardowych prac monterskich według specjalizacji (silniki spalinowe/ mechanizmy pomocnicze / linie wałów /przyrządy kontrolno-pomiarowe mechaniczne i termostaty, w zakresie: demontażu mechanizmów i urządzeń zgodnie z kartą...

Gdynia
7 godzin temu

polega na: montażu mebli i elementów drewnianych na jachtach, pracy z rysunkiem technicznym, obsłudze maszyn i urządzeń stolarskich, kompletowaniu i montażu elementów konstrukcyjnych. Oczekujemy: co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza – montera

Puck
jeden dzień temu

Opis stanowiska:praca przy produkcji zabudów pojazdów komunalnychmontaż podzespołów maszyn zgodnie z instrukcjąprzygotowanie podzespołów do montażusprawdzanie współdziałania części, udział w testach i rozruchach maszynkontrola wykonanej pracyWymagania:praktyczna znajomość

Rekowo Górne
7 dni temu
od 4 500 zł

Montaż konstrukcji, napędów, osłon maszyn i urządzeń. Montaż instalacji elektrycznej i pneumatycznej, podłączanie do rozdzielnic. Montaż i prefabrykacja rozdzielnic, pakowanieInne wymaganiaWymagane doświadczenie zawodowe jako monter maszyn i urządzeń elektrycznych

Gdynia
5 dni temu
od 2 800 zł

Wykonywanie dociepleń poddaszy pianą PUR (natryskowo), obsługa maszyny natryskowej.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe, brak

Wejherowo

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Stolarz (monter skrzyń i palet drewnianych)W ramach zajmowanego

Tuchom
23 godziny temu

"Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając blisko 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata

Czaple
7 dni temu

stanowisko: SERWISANT / MONTER INFRASTRUKTURY TELEKOMUNIKACYJNEJ Miejsce pracy: BYTÓW ,SŁUPSK ,WEJHEROWO, GDYNIA,PUCK,KARTUZY ,TCZEW,STAROGARD Będziesz odpowiedzialny/a za: - wykonywanie prac instalacyjnych nowo budowanych instalacji kabli telekomunikacyjnych, - wykonywanie

Gdynia
2 dni temu

SERWISANT/MONTER INFRASTRUKTURY TELEKOMUNIKACYJNEJ #543384 Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka

Gdynia

Stolarz - Monter Wyposażenia JachtowegoMiejsce pracy: PuckW ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za:· montaż mebli i elementów drewnianych na jachtach,· pracę z rysunkiem technicznym,· obsługą maszyn i urządzeń stolarskich,· kompletowanie i montaż

Puck

. Wymagania zasadnicze, techniczne (ślusarskie), 2 lata doświadczenia w zawodzie, umiejętność obsługi elektronarzędzi (piły, szlifierki, wiertarki, i inne), zdolności manualne, znajomość rysunku technicznego, uprawnienia do cięcia i sczepiania, obsługa maszyn stacjonarnych

Gdynia

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Monter skrzyń i palet drewnianych)W ramach zajmowanego stanowiska

Tuchom

palnika - mile widziana;umiejętność obsługi maszyn stacjonarnych (gilotyny, zaginarki, walce, inne) Oferujemy Oferujemy: Stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;umowę o pracę z dodatkowymi świadczeniami dla Pracowników i ich Rodzin;Poszanowanie czasu

Gdynia
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter maszyn, Puck
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy