Praca druk 3d

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 6 ofert pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obróbka drukowanych modeli (myjka ciśnieniowa, obróbka manualna: szlifowanie, polerowanie, lakierowanie, klejenie) składanie makiet obsługa drukarek 3D kontrolowanie jakości wydruków optymalizacja procesu druku 3D obsługa wysyłek kurierskich WYMAGANIA

Kraków
3 dni temu

Zakres obowiązków - przygotowanie plików do druku 3D, obsługa drukarki 3D - obrabianie wydruków 3D, złożenie fizycznych modeli - modelowanie geometryczne obiektów przeznaczonych do wydruku 3D lub termoformingu - modelowanie 3D na podstawie skanu optycznego - tworzenie

Wrocław
jeden dzień temu

Opis stanowiska Jako Grafik 2D / Grafik 3D będziesz zajmował się: - Projektowaniem wszelkich materiałów drukowanych, - Przygotowaniem plików do druku, - Kreowaniem komunikacji graficznej na strony internetowe i portale, - Tworzeniem prezentacji dla klientów, - Współpracą

Bydgoszcz

Opis stanowiska - przygotowanie grafik do druku, - modelowanie i teksturowanie: standów, ekspozytorów, zabudowy, - opracowywanie nowych koncepcji materiałów POS. Wymagania - praktyczna umiejętność obsługi programów graficznych (3ds Max/blender, Photoshop/GIMP

Luboń
9 godzin temu

kreacji webowych jak i publikacji do druku. - Wsparcie bieżącej pracy działu marketingu oraz pozostałych działów firmy. Wymagania: - Bardzo dobra umiejętność obsługi programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. - Kreatywność, nieszablonowe myślenie, poczucie estetyki

Białystok
20 godzin temu

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną 360. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym oraz digitalu. Posiadamy własne studio 3D. Obecnie nasz team tworzy ponad 40 osób. Jeżeli pragniesz rozwijać się przy

Warszawa
4 200 zł – 8 200 zł

W 3DTarget zajmujemy się drukiem 3D oraz projektowaniem CAD. W naszym kameralnym zespole łączy nas pasja do nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Zgrany, młody zespół, który nie boi się wyzwań – to nasze podsumowanie. Szukamy dynamicznej, ambitnej osoby, która

Szczecin
15 000 zł – 19 000 zł

, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 4000 pracowników na całym

Poznań
10 godzin temu

Hej, interesujesz się drukiem 3D, albo jesteś monterem który chciałby zdobyć doświadczenie w montażu drukarek 3D, a może po prostu szukasz pracy w swoim fachu? Jeśli twoja odpowiedź na jedno z pytań brzmi twierdząco to ta oferta pracy może być idealna dla Ciebie

Poznań
5 dni temu

materiałów polimerowych. Interesujesz się drukiem 3D. Narzędzia pakietu MS Office nie są Ci obce. Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chciałabyś/chciałbyś rozwinąć umiejętności językowe w oparciu o powierzone zadania i współpracę z kolegami i koleżankami z zagranicy

Polska
2 godziny temu

kątem czytelności, prawidłowego rozmieszczenia elementów przetestujemy skuteczność kreacji graficznej zarekomendujemy Ci sprawdzone i skuteczne rozwiązania niestandardowe 2D i 3D przygotujemy materiały do druku jeśli masz gotowy projekt/ gotową grafikę, zaoferujemy Ci

Warszawa
17 godzin temu

zainteresowanie nowymi technologiami, chęć poznawania branży druku 3D Mile widziane: doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta / pakowaniem znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego OFERUJEMY: Jesteśmy transparentni i nigdy nie owijamy w bawełnę. Mówimy

Szczecin
3 dni temu

druku 3D. Wspieramy klientów z wielu sektorów przemysłu, m.in. motoryzacyjnego, lotniczego i medycznego. Opis stanowiska: Prace wykończeniowe oraz obróbka manualna detali Montaż elementów na podstawie instrukcji Kontrola jakościowa detali Kompletowanie i przygotowywanie zleceń

Polska
godzinę temu

, przygotowanie lamp i składanie stanowisk pomiarowych do pomiarów; Tworzenie zamówień, obsługa dostawcow prototypowych, logistyka Druk 3D. Wymagania: Status studenta na kierunku mechanika/budowa maszyn itp.; Dobrą znajomość j. angielskiego (min. B2); Umiejętności manualne, pomiarowe

Chrzanów

projektowania i druku 3D, przygotowywania odlewów silikonowych • wiedza i umiejętności z zakresu statystyki. Oczekiwane kompetencje społeczne: • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność; • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole wielospecjalistycznym; • chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Liczba stanowisk: 2 Wymiar: pełny etat oraz ½ etatu

Kraków

Realizacja celów sprzedażowych poprzez rozwój współpracy z obecnymi i z potencjalnymi klientami.Spotkania z klientami w celu poznania ich potrzeb, planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów (cała Polska), możliwe wyjazdy zagraniczne.Budowanie i...

Kraków

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w

Warszawa
3 dni temu

Warszawa
3 dni temu

Warszawa
2 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie druk 3d, Polska
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy