• Praca
  • nauczyciel rytmiki

Praca nauczyciel rytmiki

Oferty: 1 - 6 z 6
Przedszkole Niepubliczne BAJKOLANDIA Ewelina Kowalkowska,Lubawa
40 zł – 53 zł na godzinę

prowadzenie zajęć rytmicznych ww grupie przedszkolnejInne wymaganiaWymagania: kwalifikacje do prowadzenie zajęć rytmiki. Praca 1 dzień w tygodzniu po 4-5 godzin. Możliwość

6 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Lubawa

: kwalifikacje do prowadzenie zajęć rytmiki. Praca 1 dzień w tygodzniu po 4-5 godzin. Możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę. Kontakt osobisty, tel. lub e-mail

12 godzin temu
Więcej
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE BOROWINKA W KRAKOWIE,Kraków
od 40 zł na godzinę

Prowadzenie zajęć rytmiki w przedszkolu. Część etatu, od 1 do 2 zajęć w tygodniu. Godziny pracy przedszkola 7-17, godziny i dni pracy do ustalenia z pracodawcą.Inne

5 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Kraków
Centralna Baza Ofert Pracy,Lubawa

), brak Pozostałe wymagania: - Wymagania: kwalifikacje do prowadzenie zajęć rytmiki. Praca 1 dzień w tygodzniu po 4-5 godzin. Możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę

2 godziny temu
Więcej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Prowadzenie zajęć rytmiki w przedszkolu. Część etatu, od 1 do 2 zajęć w tygodniu. Godziny pracy przedszkola 7-17, godziny i dni pracy do ustalenia z

Więcej
Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Oxford Jacek Palamar,Sosnowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie zajęć z rytmiki w przedszkolu, wynagrodzenie godzinowe brutto WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"średnie ogólnokształcące, brak","Inne wymagania

Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Sosnowiec
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel rytmiki, Polska