• Praca
  • operator wozidła

Praca operator wozidła

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 5 ofert pracy
od 5 200 zł

praca na stanowisku operatora wozidła technologicznego.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniaśrednie zawodowe, brak

Marcinowice
3 dni temu
od 6 500 zł

Zakres obowiązków: praca na terenie kopalni wapienia Izbicko, prawo jazdy kat. c lub uprawnienia na wozidło budowlane Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w

Kamień Śląski
17 godzin temu
od 6 200 zł

Operator wozidłaInne wymaganiaaktualne uprawnienia, mile widziane doświadczenie, miejsce pracy wg zlecenia teren krajuRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscinnaWyksztalceniapodstawowe, brak

Baruchowo
3 dni temu
od 2 800 zł

- każdorazowe kontrolowanie działania głównych mechanizmów i urządzeń elektrycznych obsługiwanego sprzętu przed przystąpieniem do pracy; - obsługa koparki, ładowarki, wozidła - umiejętne i właściwe technicznie przewożenie i manewrowanie określonymi przedmiotami

Włodawa
3 dni temu
od 2 800 zł

obsługa ładowarki, wozidła przegubowegoInne wymaganiaminimum 6 miesięcy stażu pracy Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmiana

Gryfice
3 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie operator wozidła, Polska
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy