• Praca
  • Senior Graphic Web Designer

Praca Senior Graphic Web Designer

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 276 ofert pracy
4 000 zł – 5 500 zł

ETOTO, szybko rozwijająca się polska firma bukmacherska, szuka utalentowanej i kreatywnej osoby na pozycję Junior Web / Digital Graphic Designer. Idealny kandydat powinien posiadać podstawowe doświadczenie w zakresie tworzenia materiałów reklamowych przeznaczonych do

Praca zdalna
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie
Warszawa
jeden dzień temu

Grafik / Graphic designer - Projektant stron www / Web designer Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków - Projektowanie graficzne stron internetowych i aplikacji www oraz grafik na potrzeby Internetu. - Projektowanie graficzne na potrzeby druku (broszury, wizytówki

ALFA BRAVO ARTUR BAZA BOGUMIŁ CENIAN s.c.
Olsztyn
5 godzin temu

. Poznaj nas lepiej 💗 Szukamy osoby, u której design i inspirowanie innych powoduje przyspieszone bicie serca! Do twoich obowiązków na stanowisku Senior Graphic Designer / Team Lead, będzie należało samodzielne opracowywanie i tworzenie projektów graficznych, ścisła

180heartbeats / JvM
Warszawa
5 dni temu
13 000 zł – 25 000 zł

you’ll need SUMMARY Storm Ideas work with globally-recognised clients in the US TV industry on extraordinary digital and marketing projects. Every day we produce work that is innovative, challenging and enjoyed by millions of people! - We’re looking for a Senior Graphic

Storm Ideas
Warszawa
5 dni temu
9 234 zł – 13 906 zł

multidisciplinary creative team. The perfect candidate, a person equally fluent in verbal and visual communication, will have demonstrated experience in creating and working with brands and brand manuals. The position of Senior Graphic Designer requires a highly collaborative person

Admind
Warszawa
2 dni temu
12 000 zł – 14 000 zł

Salary: 12.0k-14.0k (UoP) PLN / month. Requirements: PHP, ReactJS, CSS, Sass, JavaScript. Tools: GIT, Agile. Additionally: Sport subscription, Private healthcare, Lunch card, Small teams, International projects, Free coffee, Bike parking, Playroom, Shower, Free snacks,...

Kraków
5 000 zł – 8 000 zł

The scope of work for a graphic designer in AVSystem’s marketing team is pretty wide. Working with us is a great ride from marketing, design, and creativity points of view – from creating various marketing materials for our products to polishing presentations and documents

AVSystem
Kraków
5 dni temu

E TOTO Zakłady Bukmacherskie
Ząbki
4 godziny temu

Company description: At Pathfinder 23 (PF23) we define our mission as #brandbuilding in #ecommerce. We strive to combine art with science and use creative and technological potential to design and implement the most efficient #pathtopurchase scenarios. Our team has unique...

Pathfinder 23
Warszawa

Grafik / Graphic designer Projektant stron www / Web designer Miejsce pracy: Olsztyn Twój zakres obowiązków Projektowanie graficzne stron internetowych i aplikacji www oraz grafik na potrzeby Internetu. Projektowanie graficzne na potrzeby druku (broszury, wizytówki, banery

ALFA BRAVO ARTUR BAZA BOGUMIŁ CENIAN s. c.
Dywity
7 000 zł – 9 000 zł

Who are we looking for? We are looking for a Graphic/Visual Designer to join our ValueLogic team. If you are a highly motivated and creative person looking for a professional team to work with, this offer is definitely for you! About our work: We build it, we run it. As a

ValueLogic Sp. z o.o.
Wrocław
5 dni temu
4 000 zł – 8 000 zł

More about our technology: https://www.youtube.com/watch?v=cfgh52kP-U4 We are growing very fast, and we are looking for the strong candidate who will join our graphics team. We are looking for an experienced Graphic Designer with up-to-date knowledge to interpret our

Kraków
7 000 zł – 10 000 zł

- Organize and maintain library of content assets and manage version control - Organizing creative design and production processes for efficiency Requirements & Skills - Minimum 5+ years’ B2B experience as a senior graphic designer, content designer, or creative director

DELVE
Warszawa
5 dni temu
6 000 zł – 10 000 zł

us look like? Check out our #GrowWithTidio video >> https://youtu.be/8xd44wCP5LI By joining Tidio as a Graphic Designer you will work closely with i.a. Employer Branding team and have an impact on shaping the visual side of employer branding communication strategy. As a

Tidio
Warszawa
4 dni temu
6 000 zł – 8 000 zł

A bit about Notorious & the job role We are looking for a graphic designer to join our team. You will lead the graphic design part of the business. We plan to recruit other designers in the next 6 months and your role will include managing them. We are a digital marketing

Notorious Online
Katowice
5 dni temu
3 000 zł – 5 000 zł

Job description We are looking for a freelance graphic designer to support our marketing team. We estimate engagement from a few to about 20 hours in a month (it depends on you, can be "after hours"). We accept talented Juniors. If both sides will be satisfied, we consider

Ideamotive
Warszawa
2 dni temu
4 800 zł – 7 000 zł

Cześć! Szukamy Creative Graphic Designera/ki do naszego zespołu w agencji Sweet Jesus! W Sweet Jesus! zajmujemy się graphic designem, motion designem, web designem, digital marketingiem oraz filmem. Pracujemy dla firm, organizacji pozarządowych, instytucji i klientów

Sweet Jesus!
Łódź
3 dni temu
3 400 zł – 4 400 zł

Obowiązki: - Skalowanie kampanii reklamowych (tworzenie wersji oraz reformatów key visuali) - Wykonywanie digitalowych kreacji dla wszystkich platform i kanałów marki (web, social media, sieci reklamowe) - Tworzenie bannerów animowanych w bannerflow (szkolenie wewnętrzne

STS
Katowice

nas lepiej Szukamy osoby, u której design i inspirowanie innych powoduje przyspieszone bicie serca! Do twoich obowiązków na stanowisku Senior Graphic Designer / Team Lead, będzie należało samodzielne opracowywanie i tworzenie projektów graficznych, ścisła współpraca z

Ząbki
4 000 zł – 6 000 zł

Obowiązki: - Projektowanie kampanii reklamowych (key visuale oraz skalowanie kampanii) - Wykonywanie digitalowych kreacji dla wszystkich platform i kanałów marki (web, social media, sieci reklamowe) - Tworzenie bannerów animowanych w bannerflow (szkolenie wewnętrzne) oraz

STS
Katowice
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie Senior Graphic Web Designer, Polska
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy