Praca wizażystka

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 3 oferty pracy
3 010 zł – 4 500 zł

Wykonywanie zabiegów i realizacji wskazanych w menu BERRY SPA zgodnie z przedstawionym grafikiem pracy i zadań ustalonych w procedurach miejsca. Wymagane doświadczanie na podobnym stanowisku, kwalifikacje poparte odpowiednimi dyplomami zgodnie ze zdobytym doświadczeniem,...

Umowa o pracę
CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
5 dni temu
od 2 800 zł

Necessary requirements Education: brak lub niepełne podstawowe Language proficiency: Profession: Work experience in profession: Skills and permissions: umiejętności w wykonywaniu makijażu Work experience: Other requirements: Other requirements Education: Language...

KRONBERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szarbia Zwierzyniecka
27 minut temu
od 183 zł dziennie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta kontaktujących się z biurem telefonicznie, sprawdzanie skrzynki pocztowej, porządkowanie korespondencji listownej,wykonywanie poszczególnych punktów opinii rzeczoznawcy, dokonywanie analizy rynku. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas...

Umowa zlecenie
kontakt przez PUP
Łódź
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie wizażystka, Polska
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy