Praca trener sprzedaży Radomsko

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 2 oferty pracy

porozmawiać.TWOJE ZADANIA:przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, treningów oraz warsztatów dla współpracowników z zakresu: wiedzy produktowej, technik sprzedaży oraz procedur obsługi klientawsparcie w adaptacji nowych współpracowników - w szczególności Konsultantów

Częstochowa
jeden dzień temu

fotowoltaicznych i pomp ciepła.To oferujemyZatrudnienie w stabilnej firmie z ugruntowanej pozycji na rynku.Nauczymy Cię wszystkiego z zakresu OZE.Otrzymasz wsparcie Managera oraz Trenerów Sprzedaży w terenie.Klarowny system rozwoju: awansuj w oparciu o wyniki, a nie staż pracy.Konkursy

Częstochowa
11 dni temu

do możliwości zabezpieczenia finansowego i ubezpieczeniowegoNasze wymaganiaWysoka etyka zawodowa i kultura osobistaWykształcenie wyższe lub minimum 3 rok studiówRoczne doświadczenie w sprzedaży ze wskazaniem na produkty bankowe w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych i

Bełchatów
5 dni temu

. ścieżka menedżerska oraz mentorskaProsty i przejrzysty CRM umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracą z klientami (procesem sprzedaży)Wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentówInnowacyjne programy do współpracy z firmami i

Częstochowa

produktów z oferty firmy. Nasze wymagania: - wiedza i doświadczenia w sprzedaży w szeroko pojętej branży finansowej (bankowość, pośrednictwo finansowe, ubezpieczenia), - komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem, - wysoka motywacja i chęć do rozwoju

Częstochowa

NASZE OCZEKIWANIA: - doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów - umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne - samodzielności w organizacji pracy własnej - nastawienie zadaniowe, wysoka motywacja i determinacja w

Częstochowa
3 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie trener sprzedaży, Radomsko
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy