Praca pracownik magazynu Radomyśl nad Sanem

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 3 oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek Rozładunek oraz załadunek paczek Utrzymanie czystości na magazynie WYMAGANIA: Pełnoletność Dyspozycyjność w podanych godzinach Pełna sprawność fizyczna Niekaralność OFERUJEMY: współpracę w godzinach 04:00

Tarnobrzeg
7 dni temu

Numer oferty: StPr/21/0801 Obowiązki: Przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem, przygotowywanie dostaw oraz transport na miejsce regałowe, weryfikacja jakościowa towaru, proste prace porządkowe na magazynie. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: - brak lub

Stalowa Wola
52 minuty temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za: Czasowe i sprawne dokonywanie rozładunków i załadunków środków transportu przy pomocy wózka jezdniowego, Zarządzanie podległymi pracownikami i wyznaczanie im zadań, Transport towarów wewnątrz

5 dni temu

Do Twoich obowiązków będzie należało: - kompletacja towaru do wysyłki na sklepy za pomocą terminali radiowych (skanerów); - kontrola stanów magazynowych - dbanie o porządek na magazynie; - przestrzeganie zasad BHP. Oczekujemy: - gotowość do pracy w systemie trzy

Tarnobrzeg
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie pracownik magazynu, Radomyśl nad Sanem
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy