Praca nauczyciel wychowawca Rybnik, gm. Rybnik, Śląskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 6 ofert pracy
4 000 zł – 6 000 zł

praca na stanowisku nauczyciela wychowawcyInne wymaganiadodatkowo ukończona pedagogika leczniczaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscinnaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagog

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY OŚRODKU LECZNICZO-REHABILITACYJNYM PAŁAC KAMIENIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zbrosławice
3 dni temu

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: - Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu - Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku...

Rybnik
5 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontakt z młodzieżą organizacja działań dla młodzieży współpraca ze szkołami prowadzenie dokumentacji współpraca z nauczycielami zawodu

Skoczów
21 godzin temu
od 2 800 zł

kontakt z młodzieżą organizacja działań dla młodzieży współpraca ze szkołami prowadzenie dokumentacji współpraca z nauczycielami zawoduInne wymaganiaRozwinięte umiejętności interpersonalne Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

OHP

Skoczów
12 godzin temu
od 3 080 zł

wyższe pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, resocjalizacja , psychologia. Mile widziane doświadczenie w zawodzie wychowawcy - nauczyciela. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowo-premiowy ze staw. miesZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

CARITAS ARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ - OŚRODEK ŚW. JACKA

Katowice
7 dni temu
3 500 zł – 3 800 zł

wychowawca grupy przedszkolnejInne wymaganiawykształcenie wyższe pedagogiczne, studia pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku (specjalności) zgodny z prowadzonymi zajęciami oraz posiadane przygotowanie pedagogiczne lub studia podyplomowe w zakresie prowadzonych zajęć

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KAROLEK BOGUMIŁA LEGUTKO

Bieruń
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel wychowawca, Rybnik
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy