Praca nauczyciel informatyki Sieradz

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 3 oferty pracy
od 3 000 zł

nauczyciel informatyki w szkoleInne wymagania - umiejętność pracy z dziecmi, obsługa środowiska C++, programowanie sieci komupterowych - umowa na zastępstwo - wymiar czasu pracy 18 godzin - godz. pracy 8.00 - 16.00 - e-mail: anna.gabriel@int.pl Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę w zastępstwieSystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), informatyczne

II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola
4 dni temu
od 5 000 zł

prowadzenie zajęć z zakresu przedmiotów zawodowychInne wymagania- wykształcenie w kierunku: automatyka, elektronika, informatyka, programowanie - wymiar etatu: 18/18 - praca w godz. 08.00 - 16.00 Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), brak

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

4 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizacja treści wynikających z podstawy programowej w zakresie informatyki lub przedmiotów zawodowych w zawodzie technik informatyk i technik programista.

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W SZCZERCOWIE

Szczerców
13 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel informatyki, Sieradz
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy