Praca monter konserwator Szczecin

Znaleziono 4 oferty pracy
od 4 100 zł

- MONTAŻ INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - DIAGNOZOWANIE AWARII ORAZ ICH USUWANIE - PRZEGLĄDY SERWISOWE URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCHInne wymaganiaDOŚWIADCZENIE W MONTAŻU INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH UPRAWNIENIA: F-GAZY, SEP (NIE...

Szczecin
4 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - POMOC PRZY MONTAŻU INSTALACJI URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - POMOC PRZY USUWANIU AWARII - PRACE ZLECONE PRZEZ SERWIS

CLIMA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecin
8 godzin temu
od 3 300 zł

- POMOC PRZY MONTAŻU INSTALACJI URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - POMOC PRZY USUWANIU AWARII - PRACE ZLECONE PRZEZ SERWISInne wymaganiaUMIEJĘTNOŚCI: CHĘĆ DO PRACY I NAUKI ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO W STOPNIU UMOŻLIWIAJĄCYM KOMUNIKACJĘRodzaj zatrudnieniaUmowa o...

Szczecin
4 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - MONTAŻ INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - DIAGNOZOWANIE AWARII ORAZ ICH USUWANIE - PRZEGLĄDY SERWISOWE URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Szczecin
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter konserwator, Szczecin
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy