Praca terapeuta Szczecin

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 7 ofert pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przywracanie prawidłowego funkcjonowania organizmu, wykonywanie zabiegów ajurwedyjskich na ciało, - prowadzenie wywiadów o stanie zdrowia, - szkolenia z zakresu ajurwedy Praca w godz. 09:00 - 13:00, 15:00-19:00.

Pełny etat
Szczecin
6 dni temu
Szybkie aplikowanie za pomocą Jobsora CV

, logopedy, terapeuty SI) - możliwość rozwoju zawodowego. Szkoła TAK Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa TAK w Szczecinie (przy ul. Broniewskiego 14a) jest placówką pasji i uśmiechu. Od 1991 roku tworzymy bezpieczne i przyjazne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dla naszych

Szkoła TAK Sp. z o.o.
Szczecin
3 dni temu

Prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Szczecinie,zaprasza do współpracy terapeutów różnych nurtów. Potrzebne minimum ukończone dwa lata szkolenia. zgloszenia cv prosimy wysyłać na @

Centrum Psychoterapii i Coachingu
Szczecin
6 dni temu
1 489 zł

Opis zadań: opieka nad osobami niepełnosprawnymi podczas pobytu na zajęciach, pomoc i tworzenie w codziennych czynościach z zakresu samoobsługi i hieny osobistej osoby niepełnosprawnej, wsparcie terapeuty w trakcie prowadzenia zajęć Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Inny
kontakt przez PUP
Kłodowo
5 godzin temu
od 4 500 zł

na kierunku psychologia 2. Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku psychologa/terapeuty 3. Posiadanie uprawnień do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i rodzinnej. 4. Umiejętność dobrej organizacji pracy 5. Sumienność, terminowość

Umowa o pracę
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Stargard
jeden dzień temu

ze specjalizacją praca z dziećmi w wieku przedszkolnym To oferujemy - bardzo dobre warunki pracy w renomowanym niepublicznym przedszkolu - umowę o pracę (40h/tyg.) - możliwość zdobycia awansu zawodowego - wsparcie zespołu specjalistów (metodyka, logopedy, terapeuty SI

Szczecin
5 dni temu

dla Twojego dziecka - wsparcie zespołu specjalistów (metodyka, logopedy, terapeuty SI) - możliwość rozwoju zawodowego Szkoła TAK Sp. z o.o. Niepubliczne Przedszkole "TAK" w Szczecinie (przy ul. Duńskiej) jest placówką pasji i uśmiechu. Od 2005 roku tworzymy bezpieczne i

Szczecin
5 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie terapeuta, Szczecin
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy