Praca mistrz Tarnów, gm. Tarnów, Małopolskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 11 ofert pracy
od 4 000 zł

mistrz produkcji - foliiInne wymaganiaWymagania: mile widziane doświadczenie, znajomość branży w produkcji folii, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Woli Rzędzińskiej od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00

Umowa o pracę
TARNOWSKIE ZAKŁADY OSPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO "TAREL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tarnów
2 dni temu

Mistrz Serwisu Technicznego Grupy CANPACKmiejsce pracy: BrzeskoZakres zadańSerwisowanie maszyn i pomoc techniczna w ramach Grupy CP.Raportowanie serwisów zewnętrznych w ramach Grupy CP.Udział w montażach i rozruchach nowych linii produkcyjnych w Grupie CP.Przekazywanie

CANPACK
Brzesko
19 minut temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Organizowanie i nadzorowanie pracy sekcji Cięcia (plazma, laser, waterjety, piły, giętarki, przecinarki, gilotyny) Programowanie maszyn i optymalizacja rozkrojów- tzw. nesting Optymalizacja procesu pod kątem minimalizacji ilości przezbrojeń i kumulowania...

Dębica
5 dni temu
Szybkie aplikowanie za pomocą Jobsora CV
od 4 000 zł

Firma produkcyjna z branży metalowej poszukuje Kandydatów na stanowisko:Mistrza Wydziału ProdukcjiMiejsce pracy: Dębica Gwarantujemy:• Umowę o pracę na pełny etat • Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji – uwarunkowane doświadczeniem i umiejętnościami – średnio od 3500 zł...

GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dębica
2 dni temu

środki ochrony i procedury. Pracownik restauracji ze stopniem niepełnosprawności Tarnów do 3200 zł brutto Co zyskasz, pracując w McDonald"s? Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele

Tarnów
19 godzin temu

środki ochrony i procedury. Pracownik restauracji MOP Kłaj 4000 brutto miesięcznie Numer referencyjny: Miejsce pracy: MOP Kłaj Miejsce pracy: Tarnów Co zyskasz, pracując w McDonald"s? - Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale

Tarnów
17 godzin temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Organizowanie i nadzorowanie pracy na stanowiskach maszyn konwencjonalnych, Monitorowanie postępów w produkcji, prowadzenie codziennych odpraw oraz udział w naradach i aktywne rozwiązywanie problemów Monitorowaniem, motywacja i ocena wydajności pracy...

Dębica
5 dni temu

zawsze na czas i stabilne miejsce pracy. - Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Pracując na zmianie nocnej, wygospodarujesz czas na studia, opiekę nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby. - Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy

Dębica
4 dni temu

środki ochrony i procedury. Pracownik restauracji McDonalds MOP Kłaj 4000 brutto miesięcznie Numer referencyjny: Miejsce pracy: MOP Kłaj Miejsce pracy: Bochnia Co zyskasz, pracując w McDonald"s? Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w

Bochnia
jeden dzień temu

mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o zarządzaniu różnymi obszarami restauracji i zespołem. Umiejętności rozwiniesz zarówno poprzez pracę, jak i w czasie specjalnych warsztatów i szkoleń. - Ta oferta nie byłaby tak dobra, gdyby nie nasza legendarna

Bochnia
13 godzin temu

?rodki ochrony i procedury. Pracownik restauracji ? pe?ny lub niepe?ny etat Co zyskasz, pracuj?c w McDonald"s? Jeste?my mistrzami szkolenia. Nauczymy Ci? nie tylko zasad pracy w restauracji, ale te? komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiej?tno?ci , które na

Dębica
4 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie mistrz, Tarnów
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy