Praca monter maszyn rolniczych Wykroty

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 5 ofert pracy
od 3 800 zł

Prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń Przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi Przeprowadzanie drobnych prac konserwatorski, czyszczenie maszyny Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości ponoszonych kosztówRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowosctrzy zmianyWyksztalceniazasadnicze zawodowe, brak

Wykroty
3 dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Samodzielna praca na stanowisku pracy Prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń Przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi Przeprowadzanie drobnych prac konserwatorski, czyszczenie maszyny Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem

Wykroty
3 dni temu

pakiet benefitów + dodatkową opiekę medyczną - realizacja zleceń produkcyjnych - samodzielna praca na stanowisku pracy - prace montażowe, obsługa urządzeń i maszyn - ręczne prace transportowe - umiejętności obsługi podstawowych narzędzi - podstawowa znajomość rysunku

Wykroty
13 godzin temu

MONTAŻU (k/m)Dolnośląskie / Wykroty / BolesławiecOpis stanowiska: Samodzielna praca na stanowisku pracyPrace montażowe, obsługa maszyn i urządzeńPrzezbrajanie maszyn, wymiana narzędziPrzeprowadzanie drobnych prac konserwatorski, czyszczenie maszynyProdukcja przy możliwie

Nowogrodziec
do 2 800 zł

szycie i montowanie toreb specjallistycznych; utrzymanie porzadku na stanowisku pracy; punktualność; I umowa na okres próbny; Inne wymaganiaumiejętność szycia na maszynach szwalniczych; osoby do przyuczenia w zawodzie szwacz mile widzianeRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na

Zgorzelec
16 godzin temu
3 400 zł – 5 000 zł

: 09.09.2021 Wynagrodzenie brutto: od 3 400 do 5 000 PLN Wynagrodzenie od 3400 do 5000 zł brutto. 1 umowa na okres próbny, 2 - czas określony, nieokreślony. System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: pozostali mechanicy maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych Typ

Bolesławiec
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter maszyn rolniczych, Wykroty
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy