Obowiązki: - praca przy prostym spawaniu konstrukcyjnym MAG 135, - spawanie elementów drzwi, bram (konstrukcji stalowych), - obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich, Wymagania: - dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, - predyspozycje do pracy przy spawaniu, - mile

Węgliniec
11 godzin temu
od 1 400 zł

Sprzątanie obiektu handlowego w tym ciągów komunikacyjnych. obsługa maszyny szorującej oraz sprzątanie biur i toaletRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe, brak

Lubań
14 godzin temu

Łatwo nawiązujesz kontakty i cenisz sobie niezależność? Myślisz o zmianie pracy lub szukasz dodatkowej?Bądź swoim własnym szefem i pracuj tak, jak Ci wygodnie!Zostań profesjonalnym agentem PZU, oferuj swoim klientom najlepszą jakość obsługi i całą gamę produktów

Lwówek Śląski

Obowiązki: - nanoszenie nadruku na elementy plastikowe, metalowe i inne, - samodzielne przygotowywanie farb, - obsługa maszyny drukarskiej. Wymagania: - zdolności manualne, - dokładność i rzetelność, - umiejętność pracy w zespole, - dobry wzrok, - wysoka motywacja do pracy

Bolesławiec
jeden dzień temu

Obowiązki: - zapewnienie ciągłości produkcji, - obsługa maszyn produkcyjnych. Wymagania: - zdolności manualne, - dokładność, - umiejętność pracy w zespole, - doświadczenie na produkcji mile widziane. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - umowę o pracę tymczasową na pełen

Bolesławiec
3 dni temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie obsługa biura, Wykroty