Praca nauczyciel przedszkola Zamość, gm. Zamość, Lubelskie

Oferty: 1 - 7 z 7
Forumedukacyjne.eu,Zamość
od 3 000 zł

Zakres obowiązków nauczyciela wychowania przedszkolnego.Inne wymagania[Inne : Mile widziana znajomość języka angielskiego z uprawnieniem do nauczania w przedszkolu. Rodzaj

2 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Zamość
Fundacja "Wiedza, Edukacja, Rozwój",Tomaszów Lubelski
3 000 zł – 3 300 zł

Wychowanie przedszkolne zgodnie z obowiązującymi przepisami, opieka nad dziećmi.Inne wymaganiaMile widziane doświadczenie zawodoweRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas...

jeden dzień temu
Więcej
Centralna Baza Ofert Pracy,Tomaszów Lubelski

Numer oferty: StPr/21/1712 Obowiązki: Wychowanie przedszkolne zgodnie z obowiązującymi przepisami, opieka nad dziećmi. Wymagania:Wymagania konieczne: Umiejętności i...

10 godzin temu
Więcej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Zakres obowiązków nauczyciela wychowania przedszkolnego. WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Edukacja wczesnoszkolna i

14 godzin temu
Więcej
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim,Tomaszów Lubelski
od 720 zł dziennie

, opracowanie i wdrażanie programu i terapii rozwoju dziecka, poprzedzonego wielospecjalistyczną diagnozą funkcjonalną, współpraca z rodzicami dziecka oraz kadrą przedszkola w

4 godziny temu
Więcej
Fundacja Wiedza, Edukacja, Rozwój,Tomaszów Lubelski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Wychowanie przedszkolne zgodnie z obowiązującymi przepisami, opieka nad dziećmi. WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,...

Więcej

kadrą przedszkola w zakresie pracy z dzieckiem, w tym porady, warsztaty, instruktaże i inne, prowadzenie wymaganej dokumentacji. WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"wyższe (w tym

Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel przedszkola, Zamość