Praca Nauczyciel szkoły specjalnej Zgorzelec, gm. Zgorzelec, Dolnośląskie

Sortuj według: trafności - daty
Znaleziono 4 oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Planowanie i organizacja zajęć dydaktycznych podległej placówki Pomoc przy poszukiwaniu i zatrudnianiu nauczycieli i nadzór nad kadrą dydaktyczną i bieżącym funkcjonowaniem szkoły Kontrola prawidłowej realizacji programów nauczania Nadzór nad dokumentacją

Zgorzelec
4 dni temu
od 3 000 zł

Praca w charakterze nauczyciela współorganizującego kształcenie dziecka z niepełnosprawnością intelektualną w przedszkolu; pełny etat w godz. 09.00- 13.00Inne wymaganiapedagogika specjalna lub oligofrenopedagogikaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Bogatynia
3 dni temu
od 2 800 zł

współorganizowanie kształcenia dla dziecka z autyzmem i grupyInne wymaganiastaż pracy minimum 2 lata Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagika specjalna-oligofrenopedagogika

Gryfów Śląski
7 dni temu

- Bieżąca kontrola realizacji podstawy programowej - Przygotowanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE - Ocenianie efektów działalności dydaktycznej - Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli - Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań

Zgorzelec
21 godzin temu
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie Nauczyciel szkoły specjalnej, Zgorzelec
Algorytm Jobsora dobiera oferty na podstawie ustawionych parametrów: stanowisko, lokalizacja, poziom wynagrodzenia, rodzaj oferty itp.
Im więcej parametrów określisz, tym bardziej dokładnie, algorytm wybierze dla Ciebie oferty pracy.
Polecamy określenie takich minimalnie sprecyzowanych wyszukiwań:
• Stanowisko lub nazwa firmy